-20 % Benim Adım Cenin


Son zamanlarda medyada kutsal kase arayışları ile ilgili hikayelere rastlamıyor musun? Güya Kral Artur ve 10 yuvarlak masa şövalyesi kutsal kaseyi dünyanın her tarafında arıyor ve bulamıyorlar. Tabidir ki onlar üst beynin direkt diliyle yaklaştıkları için bulamazlar kaseyi. Oysa bulunma ihtimali en çok olan İrlanda’daki "Roseline" kilisesinde bacaklarının arasında kalbini tutan çıplak kadın heykeli anlayana ne de güzel anlatıyor kasenin yerini.


--------------------------------------------------------------------------------

-Omurgamızın en alt ucunda sakrum denilen kemiğin içinden beş parmak gibi sağ ve soldan çıkan, tıpçıların Lumbo-sakral pleksüs dedikleri sinir demetleri, yaşam ağacının kökleri. Bu kökler de yoğun bağlantılar nedeni ile ancak libido, cinsel-yaşamsal enerji ile sulanmakta. Peki bu enerji nerden geliyor be kardeşim?.. Kanımca Allah'ın Rahmani yani kozmoza ait enerjilerinden.

İşte bunun için, yaşam ağacının bilgisi henüz insanlara verilmemiş durumda. Ama benim bu bilgiyi yakalamasam da çok yaklaşmam mümkün gözüküyor. Bildiğiniz gibi ben henüz bir insan değil ceninim. Tabiidir ki İstanbul'daki doktorun bilgi ve sezgilerinden de faydalanarak size uzun bir yaşam ağacı hikayesi anlatmaya başlıyorum. Dikkatle izleyin ben cenini: ...


--------------------------------------------------------------------------------

Benim adım Cenin
Ya Annemin rahminde yaşarım
Ya da Filistin'in
Haykırırım "Tüm kadınlara çiçek gibi davranın"
Hamileyken "orkide" gibi
Cahil bırakmayın yumurtaları
Kapatmayın...
Sıçrayın ve açın kapıları
"Kutsal kase"yi bulun artık
Anlayın lütfen;
"Kutsal kase yoksa kutsal dişi yok"
"Kutsal dişi yoksa erkek yok"
Eğer pırıltılar alındıysa Cenin'den
Huzur yok, bilgi yok, ruh yok.


--------------------------------------------------------------------------------

- Gel de çık işin içinden, bende bu tıbbi bilgiler yok ki. En iyisi atalarımın genetik bilgi şifrelerine danışmalıyım. En iyisi kendisine Allah tarafından özel bir bilim öğretilen Hz. Süleyman'a danışmak. Genetik kodlardan hemen cevap geldi. "Tevrat'ta benim sarayımın inşaatı bölümünü doktor dikkatle okusun" diye. Sembol dilini bildiği için belki bir şeyler çıkarabilir...

Doktorun sembol dili bilgisinin yardımıyla da esas gücün olduğu direğin omurilik olduğunu anlamakta gecikmedik. Peki be kardeşim bu direkler ne ile sulanacak ve beslenecek? Ağızdan aldığımız gıdalar, o zıkkımın köküne gitmez ki. Anüs kara delik olup, kader tanrıçasını güçlendireceğine göre, kadının kutsal kasesinin vajinası olduğunu bildiğimize göre, hakikaten de erkekte prostattan başka beslenme kaynağı kalmıyor. Belki de testisler.. Ama onlar döllemek için sperm üretmeye ve depolamaya yarıyorlar, yani ancak rahim yerine geçebilirler.


--------------------------------------------------------------------------------

- Taht rahim simgesi olduğuna göre, krallar rahimdir. Yuvarlak da "mandala" olarak bir rahim simgesi olduğuna göre, kral ve yuvarlak masa şövalyeleri tabiidir ki bulamazlar kutsal kaseyi.

Bulabilmek için rahmani dilde yani kuş dilinde öğrenim görmek gerekir. Üst beyinsel dilde bulunması bu kadar zor olan kutsal kaseyi, alt beyin dilinde de; (dört kürtaj geçirmiş, senden önce altı doğum yapmış, yani iyice rahimleşmiş) annene öğretemezdin.

İşte onun için, moralin daha canlılığının ilk günlerinde bozulmasın diye bu bilgiyi sana veremezdim. Zaten kutsal kaseyi öğretmek aslında babanın işi.. İyi seksin sık boşalmak olduğu öğrenimini almış ve erken boşalmalı babana da bu bilgiyi iletebilmen ve kabul ettirebilmen imkansızdı..


--------------------------------------------------------------------------------

- Yalnız iki su arasında mikroskobik çok farklılıklar varken, rahimdeki suyun genelde hareketsiz, doğduktan sonra hakiki canlının içinde yaşadığı suyun ise hareketli olduğunu, fark ederek, rüya analizlerinde niçin durgun suyun rahim, hareketli suyun rahman simgesi olduğunu daha da bir iyi anlayabiliriz. Hayat niçin doğup, büyüdükten sonra da suda devam etmektedir. Bunu düşündünüz mü hiç?..


--------------------------------------------------------------------------------

- Bebeklik dönemimde de sık sık ateşim yükseldiği için, popomdan ateş düşürücü fitil soktuklarını biliyorum. Anneme frekanslarımla engel olabildiysem de komşu rahimler(kadınlar) sıklıkla popomu öperler ve beni "yerim ben seni" diyerek severlerdi. O yüzden hatırladığım ilk rüyalar eşcinsel içerikliydi ama ben maçoluğu ve savaşçılığı seçmiştim.

Hiç unutmam bir gün birdir bir oynarken arkadaşlarımdan birinin eli popoma değmişti de "Ben ibne miyim ulan" diyerek bir güzel pataklamıştım onu..


--------------------------------------------------------------------------------

- Ara rüyalarımda da yazılı çok rüya oluşmuştu örneğin "Artık insanlara "bism"leri ile hitap etmenin zamanı geçti" şeklinde. "Bism" isim olduğuna göre bu rüyanın üst beyni, isimleri, unvanları geçiniz şeklinde anlaşılması çok kolaydı..


--------------------------------------------------------------------------------

- "Hu-me-pa-ni-ma-ra-au" Au'ya veya Tao'ya biraz daha yaklaşır gibi oldum. Fakat bir taraftan da yaklaştığımın İslamın Allahı değil, Doğunun Tao'su olduğunun farkındaydım. Olsun, bu da kozmoza ulaşmanın yollarından biri diye geçiştiremezdim.

Kendi dinimin özgün metodunu bulmalıydım ve Allah'a -Hakk Taala'ya ulaşamazsam bile yaklaşmalıydım. Doktorun öğrettiği tamamı Latince kökenli kelimelerden oluşan omuriliğin katmanları da bir işe yaramazdı kanımca.

İslam’ın kendine özgün kelimelerini bulmadan, yedinci katmana nasıl ulaşabilirdim ki?... "Hay-Muis-Vedut-Sultan-Subhan-Rahman-Zül Celali vel İkram", yani Allah'ın Rahmani sıfatlarından bir sözcük dizgesi seçtim. Fırtına belgeseli ve coday tekniği refakatinde kuyruğumun alt ucundan itibaren mikro fırtınayı yukarı doğru yükselttim. Bu defa daha da yakınlaştığımı hissettim aniden. Sevindirik olmuştum. Yaşam ağacının bilgilerine ulaştığımı değil de ancak yaklaştığımı söyleyebilirdim. Daha fazlası gene kibir tuzağına düşmek olurdu...Sayfa Sayısı: 171

Baskı Yılı: 2008


Dili: Türkçe
Yayınevi: Abis Yayınları

Sayfa Sayısı : 171

İlk Baskı Yılı : 2008

Dil : Türkçe

Details
Paper 171
Language Turkish
Basım Yılı 2008
ISBN 9789750160400

Write a review

Please login or register to review

Benim Adım Cenin

Ücretsiz Kargo

75 TL Tutarında ürün alırsanız kargonuz ücretsiz olacaktır.
  • 16.67TL
  • 13.34TL
  • Ex Tax: 13.34TL
  • Price in reward points: 2000

Tags: Benim Adım Cenin, Abis Yayınları, Nusret Kaya, Nusret Kaya kitapları

Loading...