-20 % Bir Dakikalık Öyküler


Kitaptaki öyküler, kısa olmalarına karşın çok değerlidir. Öncelikle okura zaman kazandırdıkları için. Öyküleri okumak öyle haftalarca dikkat harcamayı gerektirmez. Bir Dakikalık Öyküler rafadan yumurta kaynarken ya da aradığımız kişi telefona yanıt verene dek (eğer telefon meşgul değilse tabii) okunabilir.

Moral bozuklukları, kaygılı ruh halleri, öykülerin okunmasına kesinlikle engel değildir. Öyküler oturarak ya da ayakta; rüzgarda, yağmurda, karda, balık istifi bir otobüste, hatta birçoğu yolda yürürken bile okunabilir.

Öykülerin başlıklarına lütfen dikkat edelim. Yazar kısa ve öz olmalarına özen göstermiş, gelişigüzel adlar seçmemiştir. Tramvaya bineceğimiz zaman önce numarasını okuruz değil mi? İşte öykülerden önce de aynı dikkatle başlıkları okumak gerekir. Ancak yalnızca başlıkların okunması elbette yeterli olmayacaktır. Önce başlık, sonra öykü. Önerilen tek okuma yöntemi budur. Dikkat! Anlayamadığınız öyküyü tekrar okuyun lütfen! Hala anlamıyorsanız sorun okurda değil öyküdedir. Okur aptal olamaz, olsa olsa öyküler kötüdür!..Sayfa Sayısı: 86

Baskı Yılı: 2004


Dili: Türkçe
Yayınevi: Sel Yayıncılık

İlk Baskı Yılı : 2004

Baskı Sayısı : 3. Basım

Dil : Türkçe

Details
Paper3. Basım
LanguageTurkish
Basım Yılı2004
ISBN9789755702162

Write a review

Please login or register to review

Bir Dakikalık Öyküler

Ücretsiz Kargo

75 TL Tutarında ürün alırsanız kargonuz ücretsiz olacaktır.

Kampanya (1-31 Temmuz)

3. kürtçe çocuk fuarı

  • 11.11TL
  • 8.89TL
  • Ex Tax: 8.89TL
  • Price in reward points: 1333

Tags: Bir Dakikalık Öyküler, Sel Yayıncılık, İstvan Örkeny, İstvan Örkeny kitapları

Loading...