-25 % Paulo Coelho - Bir Savaşçının Yaşamı


Paulo Coelho, kitapları 100 milyondan fazla satmış, sayısız ödül kazanmış bir yazar, edebiyat dünyasının süperstarı. Dünyanın hemen hemen her köşesindeki 135 milyondan fazla okura ilham kaynağı olmuş evrensel bir figür.
Üç yıl boyunca Paulo Coelho'nun izini süren Fernando Morais, kendi deyimiyle "onun yaşamını didik didik etti, özel ilişkilerini derinlemesine inceledi, vasiyetini okudu, ilaçlarını öğrendi, ceplerini yokladı ve aşk maceralarının meyvesi olabileceklerini düşündüğü çocukları aradı". Hepsinden önemlisi, Coelho'nun kırk yıldır tuttuğu günceleri inceleme şansını yakaladı. Yazarın altmış yıllık yaşamına sığdırdıklarını bir yapbozun parçaları gibi birleştirdi, böylece onun sıradışı varlığını büyük bir açık yüreklilikle yansıtan bu kitap ortaya çıktı.
Simyacı, Veronika Ölmek İstiyor, Brida, Elif gibi romanlarıyla ülkemizde de çok sevilen Paulo Coelho'nun yaşamöyküsü, tıpkı kitapları gibi, bir solukta okunan sürükleyici bir serüven; "Büyücü"nün gizemli dünyasına açılan bir kapı.Sayfa Sayısı: 520

Baskı Yılı: 2011


Dili: Türkçe
Yayınevi: Can Yayınları

Sayfa Sayısı : 520

İlk Baskı Yılı : 2011

Dil : Türkçe

Details
Paper520
LanguageTurkish
Basım Yılı2011
TranslatorSamim Sakacı
ISBN9789750713804

Write a review

Please login or register to review

Paulo Coelho - Bir Savaşçının Yaşamı

Ücretsiz Kargo

75 TL Tutarında ürün alırsanız kargonuz ücretsiz olacaktır.
  • 34.26TL
  • 25.70TL
  • Ex Tax: 25.70TL
  • Price in reward points: 4111

Tags: Paulo Coelho - Bir Savaşçının Yaşamı, Can Yayınları, Fernando Morais, Fernando Morais kitapları

Loading...