-25 % Out Of Stock Uluslararası Komplo - Atina Savunması Abdullah Öcalan

Abdullah Öcalan’ın, Türkiye’ye getirilmeden önce Yunanistan’da geçirdiği süreyi anlattığı “Uluslararası KomploAtina Davasıadlı kitabı yayınlandı. Kitapta, Öcalan’ın 2003 yılında Atina Ağır Ceza Mahkemesi’ne sunduğu yazılı savunmasından ve Türkiye’ye getiriliş sürecinden oluşan kitapta ayrıca 'Uluslararası Boyut' ve 'Yunanistan Boyutu' özel olarak işleniyor.

Devletlerin Öcalan’ın yakalanmasındaki rolünün yanı sıra, politik ilişkiler ve anlaşmalar gibi önemli ayrıntılar da okura sunuluyor.

Amara Yayıncılık’tan çıkan “Uluslararası Komplo – Atina Davası” başta ABD, İngiltere ve İsrail olmak üzere, yakalanma sürecinde rol alan diğer devletlerin durumunu ele alıyor. Özellikle MOSSAD ve ABD'nin Öcalan’ın Türkiye’ye getirilişindeki rolü ile Almanya'nın Öcalan'ın Avrupa'da kalmasına nasıl engel olduğu da kitapta aktarılan diğer ayrıntılar.

Details
PublisherAmara-Yayinlari
Paper240
LanguageTurkish
Basım Yılı2016

Write a review

Please login or register to review

Uluslararası Komplo - Atina Savunması Abdullah Öcalan

Ücretsiz Kargo

75 TL Tutarında ürün alırsanız kargonuz ücretsiz olacaktır.
  • 17.00TL
  • 12.75TL
  • Ex Tax: 12.75TL
  • Price in reward points: 2040

Tags: Uluslararası Komplo, Atina Savunması, Abdullah Öcalanın kitapları, Abdullah Öcalanın uluslararası komplo kitabı, Abdullah Öcalanın atina savunması, 15 subat uluslararasi komplo, , abdullah öcalan uluslararasi komplo, abdullah öcalanın son kitabı, uluslararası komplu amara yayıncılık,

Loading...